Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
IMA JE ŘÁDNÝM ČLENEM ELA ČR

IMA JE ŘÁDNÝM ČLENEM ELA ČR

IMA je dlouholetým aktivním členem asociace ElA, sdružující právnické i fyzické osoby elektronického a elektrotechnického průmyslu a subjekty, které mají s elektrotechnickým průmyslem společné zájmy.

Elektrotechnická asociace ČR stála u zavedení Průmyslu 4.0 v České republice. ElA je registrovaná na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKBK), proto může svým členům nabídnout možnost nákupu elektřiny a zemního plynu na této burze.
Sdružení podporuje své členy také na mnoha veletrzích i konferencích. Svůj příspěvek o projektu Blockchain přednesla zástupkyně ElA i na akci IMA InfoDay 2021.

Pravost certifikátu je možné ověřit pomocí aplikace BlockchaiNotarius, která je produktem dceřiné společnosti ElA Blockchain Services. Projekt vývoje, zřízení a provozu blockchainové sítě ElA blockchain si dává za cíl posílení důvěry mezi obchodními partnery.

Novinky v IMA

Ve spolupráci se společností GPE jsme spustili pilotní projekt pro Květomat v Ostravě.

 

IMA dodala evidenční systém klíčů pro osobní asistenty. Současně se díky mobilní aplikaci může každý osobní asistent jednoduše podívat, zda má klíče nachystané na následující směnu.

Ve dnech 19. – 21. března se bude IMA opět účastnit veletrhu AMPER 2024.

Vážení obchodní přátelé,

děkujeme za spolupráci v letošním roce.

Přejeme Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

 

Těšíme se na setkání s Vámi i v roce 2024