Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
VÝDEJOVÉ AUTOMATY

AVEPOP

systém pro výdej pracovních potřeb a ochranných prostředků

Hledáte způsob, jak zautomatizovat výdej pracovních potřeb a ochranných prostředků ve vaší firmě? Chcete ušetřit čas a náklady? S našim systémem pro automaty na výdej OOPP získáte robustní nástroj, jenž bude spolupracovat s vašimi interními podnikovými systémy, pohlídá za vás druh a množství vydávaných pomůcek a zajistí ze zákona povinnou evidenci.

univerzalni-checkCreated with Sketch.

Přehledný a plně automatizovaný výdej pracovních potřeb a ochranných prostředků

univerzalni-checkCreated with Sketch.

Možnost napojení na interní systémy spolu se skladovým hospodářstvím

univerzalni-checkCreated with Sketch.

Variabilní konfigurace a nastavení oprávnění

univerzalni-checkCreated with Sketch.

Správa přes mobilní aplikaci a online rozhraní

Řešení vhodné pro:

Hlavní přednosti systému

01

Přehledný a efektivní výdej OOPP

Systém AVEPOP slouží ke zpřehlednění a zautomatizování provozu automatů na výdej pracovních potřeb a ochranných pomůcek. Uplatnění tak najde všude, kde se vydávají OOPP pro ochranu očí, dýchacích cest, sluchu, rukou a podobně. Pokud máte velkou spotřebu ochranných a pracovních pomůcek, systém vám výrazně ušetří náklady.

02

Možnost napojení na interní systémy

VEPOP nemusí fungovat pouze jako samostatná jednotka – lze jej napojit na jakýkoliv interní docházkový, identifikační a evidenční modul nebo skladové hospodářství. Díky tomu získáte robustní nástroj, jenž se stane integrální a plně automatizovanou součástí provozu vaší firmy. Systém navíc funguje 24 hodin 7 dnů v týdnu.

03

Možnost provozu na automatech různých typů a výrobců

Jednou z hlavních výhod našeho systému pro automaty na výdej OOPP je jeho přizpůsobivost a vysoká variabilita. Nezáleží na tom, jaký typ automatu provozujete, kdo ho vyrobil ani jaký druh ochranných pomůcek vydává – systém vám zprovozníme na jakékoliv platformě.

04

Plně automatický provoz

V rámci instalace systému do automatů pro výdej pracovních potřeb a ochranných prostředků se řídíme pravidlem tří N – nainstalovat, naprogramovat a nechat být. S námi získáte jistotu plně automatizovaného provozu bez nutnosti zásahu obsluhy. Systém AVEPOP tak ušetří váš čas spolu s finančními prostředky.

05

Správa přes mobilní aplikaci

Zapomeňte na složitý provoz. Systém budete spravovat prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace, kam budou mít přístup vaši správci podle uživatelského jména, hesla a nastavených oprávnění. Samozřejmostí je i podpora více jazyků.

06

Nastavení oprávnění

V rámci konfigurace systému budete mít možnost nastavit si uživatelské šablony, které budou odrážet personální strukturu vašeho pracoviště. Jednotlivé skupiny uživatelů se tak budou lišit na základě nároků na výdej pracovních a ochranných pomůcek, přístupu k jednotlivým druhům prostředků a podobně.

07

Multifunkčnost

Kromě možnosti provozu na různých typech automatů se systém AVEPOP vyznačuje také vysokou variabilitou z hlediska funkcionality. Dokáže pracovat s předem definovanými šablonami pro zpracování dat, vydávat OOPP podle nastavených pravidel, být vázán na interní docházkový nebo evidenční systém spolu se skladovým hospodářstvím, pracovat s přednastavenými rizikovými situacemi a mnoho dalšího.

Jak může systém pro automaty na výdej OOPP fungovat v praxi?

Váš zaměstnanec přichází k automatu, eviduje se svou ID kartou a automaticky dostává ochrannou pomůcku, na kterou má na základě nastavených parametrů nárok. Každý automat obsahuje elektroniku spolu s čtečkou karet nebo jiným identifikačním zařízením.

Informace o výdeji je pak odeslána do skladového hospodářství, online rozhraní pro sledování stavu, identifikačního systému a jakéhokoliv jiného modulu, na který je systém napojen.

Systém tak za vás pohlídá evidenci, dá vám jistotu, že jsou pomůcky vydávány správně a také vás upozorní na skutečnost, kdy je potřeba některou z OOPP doplnit.

Automat na OOPP již využívají:

30x stravovací automat firmy Dallmayr se systémem IMA-A5 18x AVEPOP karuselový automat na výdej rukavic se systémem IMA-A5
Brose Kopřivnice
2007

Podrobnosti o systému pro automaty na výdej OOPP

Základní charakteristika

Identifikační média

Nedílné komponenty

Řídící jednotka VPU.09

Čtečka: RSW.05

Identifikátor: RFID čipy, karty

Programové vybavení: A5Server; A5Client

Možnosti připojení

V rámci instalace provedeme nastavení automatů a nakonfigurujeme přístupová práva dle předem dohodnutých šablon. Váš správce dostane přístup ke správcovské desktopové aplikaci, která mu umožní provádět veškeré úpravy, sledovat výdeje nebo měnit některé parametry systému. Samotné automaty pak běží automaticky dle nastavení.

Jak probíhá instalace a následný provoz systému pro správu automatů na výdej OOPP?

01

Začneme vstupní konzultací, v rámci které zjistíme, jaký typ automatů provozujete, jaké jsou vaše požadavky na výdej a s čím bude náš systém spolupracovat. V závislosti na rozsahu operace pak určíme počet potřebných komponentů a dohodneme se na způsobu práce se sbíranými daty.

02

Připravíme vám cenovou nabídku spolu s doporučovanými ID technologiemi.

03

V případě potřeby pro vás připravíme napojení systému na některý z vašich podnikových modulů.

04

Vyrážíme za vámi! Systém AVEPOP vám nainstalujeme přesně tak, jak jsme se dohodli.

05

A je to! Systém běží, data jsou sbírána a výdej pracovních potřeb a ochranných prostředků u vás funguje efektivněji než kdy předtím.

Co vás zajímá

Po domluvě dokážeme spolupracovat s libovolným stravovacím, přístupovým nebo jiným systémem. Přizpůsobíme se rozhraní libovolného systému.

IMA se specializuje na přístupové systémy a vývoj SW / HW, nikoliv na přeprodej automatů.

Musíme mít vlastní server a datovou síť?

Automat může být připojen přes LAN síť (kabel / WiFi) nebo přes mobilní LTE síť. Preferujeme instalaci na podnikové síti a serveru, kvůli jednoduššímu napojení na návazné ERP systémy (jídelna, docházka apod.) Při zajištění dostatečného mobilního signálu v místě automatu, může být systém stejně tak dobře provozovaný na LTE připojení s instalací na cloudovém serveru.

Ano, automat může pracovat v omezeném režimu i bez připojení na řídící server. Jedná se o nouzové řešení při výpadku připojení. Po obnovení spojení se všechna data automaticky přenesou na server.

Na každém z automatů je možné nastavit kritickou hladinu zboží. Při dosažení této hladiny systém odesílá e-mail s upozorněním na tuto skutečnost.

Automat tuto informaci sdělí zamítnutím transakce a rozsvícením červené kontrolky na snímači karet. Může být zobrazena i vysvětlující zpráva na displeji automatu.

Poradíme Vám s Vaším projektem

Nebo se spojte přímo se specialistou pro tuto oblast.