Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
O nás

Vyvíjíme inovativní řešení pro identifikaci a lokalizaci osob a věcí.

Zkušenosti sbíráme po celém světě

Náš tým více než 70 expertů dodává identifikační systémy do českých firem, veřejných institucí i do společností po celém světě. Už od roku 1992 se zaměřujeme na vývoj a aplikaci mikropočítačové elektroniky.

Co děláme?

Navrhujeme a vyvíjíme kompletní identifikační 
a informační systémy.

Provádíme výzkum a následný vývoj nových technologií a následně je uvádíme do praxe ve formě nových aplikací a služeb

Přes 2000 realizací

IMA je partner, kterého hledáte

Špička v oboru

Začínali jsme jako vědecko-výzkumná základna podniku TESLA, od roku 1992 sbíráme zkušenosti na vlastní pěst. Roky samy o sobě nic neznamenají, my se je ale snažíme vyplnit neustálým výzkumem a vývojem lepších řešení.

Máme vlastní výzkum a vývoj

A díky tomu můžeme nepřetržitě inovovat svoje produkty a služby. Nové technologie tak využíváme vždy mezi prvními z oboru a obohatíme o ně celé naše portfolio. Nikdy vás nenecháme zaspat dobu.

Věří nám velké nadnárodní firmy i malá bytová družstva

Pracujeme pro největší české firmy i pro mezinárodní korporace. I díky tomu dokážeme potom malým firmám nebo spolkům poskytnout dokonale vyladěný produkt.

Servis a podpora pro všechny naše zákazníky

Co je jinde nadstandard je u nás samozřejmost. Máme vlastní servis s garantovanými výjezdy.

Naše systémy jsou modulární

Malý i velký hráč v našem portfoliu najde perfektně padnoucí službu. A když ne, upravíme mu ji na míru.

Jsme hrdými majiteli těchto certifikátů

OPRÁVNĚNÍ TIČR

Technická inspekce České republiky vydala 2.9.2014 ve smyslu $154 a $155 zákona č. 500/2004 Sb. Oprávnění k činnosti montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení.

CERTIFIKÁT NBÚ PRO IDSIMA 4-PRO (IMAPORTER PRO)

Národní bezpečnostní úřad České republiky vydal 10.9.2021 podle $46 zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti Certifikát technického prostředku pro systém kontroly vstupů IDSIMA4-PRO, potvrzující ověření způsobilosti technického prostředku typu 2-4.

Platnost certifikátu do 29.7.2024.

OSVĚDČENÍ NBÚ

Národní bezpečnostní úřad České republiky vydal 15.5.2015 podle $121 zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti Osvědčení podnikatele pro společnost IMA s.r.o., umožňující přístup k utajovaným informacím do stupně utajení „Důvěrné“. Platnost osvědčení do 14.5.2024.

CERTIFIKÁT ISO

Společnost IMA s.r.o. získala na základě certifikačního auditu provedeného společností DQS GmbH certifikát dle normy ČSN EN ISO 9001:2016. Získání certifikátu předcházela příprava celé společnosti spojená se zvýšeným dohledem nad zdokonalením systému managementu. Platnost certifikátu do 21.09.2024

CERTIFIKÁT ČESKÝ VÝROBEK PRO RSW.05

Certifikát k sublicenční smlouvě o ochranné známce ČESKÝ VÝROBEK. Licence je potřebná k užívání této ochranné známky. Platnost certifikátu do 21.7.2024.

CERTIFIKÁT ČESKÝ VÝROBEK PRO RSW.04

Certifikát k sublicenční smlouvě o ochranné známce ČESKÝ VÝROBEK. Licence je potřebná k užívání této ochranné známky. Platnost certifikátu do 21.7.2024.

Chcete u nás pracovat?

Naše systémy denně používají stovky tisíc lidí po celém světě u zákazníků jako Škoda Auto,  ČVUT, ČEZ, mBank, LEGO a dalších. Chcete toho být součástí?

NEJNOVĚJŠÍ OTEVŘENÉ POZICE

Technik SW podpory (Praha)

Servisní technik (Praha)

Key Account manager (Praha)

Běžící grantové projekty

Spolehlivé vypínání pro průmyslové pohony.
Trusted lifetime in operation for a circular economy.
Akustická senzorová řešení integrovaná s digitálními technologiemi jako klíčové nástroje pro nové aplikace podporující společnost 5.0.
Umělá inteligence s využitím kvantově měřených informací pro distribuované systémy v reálném čase na okraji sítě.
Strategie a technologie pro jednotné a odolné kritické infrastruktury a životně důležité služby v Evropě zasažené pandemií.
Ochrana datových toků ve sdílených dopravních prostředcích.
Embedded storage elements on next MCU generation ready for AI on the edge.
Distribuované systémy umělé inteligence.

Novinky v IMA

V tomto týdnu IMA organizuje schůzi k projektu DAIS. Z různých koutů Evropy se do Prahy sjelo více než 40 návštěvníků. Projekt DAIS se chýlí ke konci, a tak zde v Praze probíhají prezentace výsledků jednotlivých partnerů a příprava na závěrečnou obhajobu.

Ve spolupráci se společností GPE jsme spustili pilotní projekt pro Květomat v Ostravě.

 

IMA dodala evidenční systém klíčů pro osobní asistenty. Současně se díky mobilní aplikaci může každý osobní asistent jednoduše podívat, zda má klíče nachystané na následující směnu.

Ve dnech 19. – 21. března se bude IMA opět účastnit veletrhu AMPER 2024.