Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Aktuality

Aktuality

Co se nám povedlo a na čem pracujeme?

Filtrovat podle témat

Aktuality – checkbox

Ve spolupráci se společností GPE jsme spustili pilotní projekt pro Květomat v Ostravě.

 

IMA dodala evidenční systém klíčů pro osobní asistenty. Současně se díky mobilní aplikaci může každý osobní asistent jednoduše podívat, zda má klíče nachystané na následující směnu.

Ve dnech 19. – 21. března se bude IMA opět účastnit veletrhu AMPER 2024.

Vážení obchodní přátelé,

děkujeme za spolupráci v letošním roce.

Přejeme Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

 

Těšíme se na setkání s Vámi i v roce 2024

Děkujeme všem 120 hostům, přednášejícím i vystavovatelům, se kterými jsme se mohli setkat v rámci InfoDay 2023.

V italské Cesena proběhlo 11. – 12. září zahajovací zasedání projektu R-PODID, ve kterém bude spolupracovat 33 partnerů z 9 zemí Evropy pod vedením Univerzity v Bologni.

Ve dnech 3.-5. října 2023 proběhla v budově Ministerstva průmyslu a obchodu ČR mezinárodní konference Critical Infrastructure Protection and Resilience (CIPRE 2023).

V pondělí 25. září 2023 IMA úspěšně obhájila evropský projekt NewControl, kde byly prezentovány dosavadní výsledky výzkumu a vývoje v oblasti mobility jako služby pro vysoce automatizovaná vozidla příští generace.

Mezinárodní projekt EECONE byl zahájen na „Kick-off meetingu“ konaném 20. – 21. září 2023 ve francouzské Toulouse. V projektu vedeném německým Infineonem je IMA jedinou českou soukromou společností a spolu s pracovištěm UTIA AV ČR a TUL jedním ze tří českých účastníků projektu.

IMA je hrdým partnerem jubilejního 25. ročníku mezinárodní konference Cryptographic Hardware and Embedded Systems (CHES 2023) pořádané Fakultou informačních technologií (FIT ČVUT).

Jsme rádi, že si nové sdílené kancelářské prostory Anděl Park přišel prohlédnout při inspekční cestě po českých pobočkách ředitel společnosti WITTE Automotive Reiner Gölz.

Do sdílených kanceláří se v srpnu připojilo k vývojovým týmům IMA, WITTE a WITTE Digital i obchodní oddělení IMA.

V úterý 25. července byla slavnostně otevřena nová pobočka „Anděl Park“ v Praze na Smíchově. Kancelářské a vývojové prostory budou sdílet společně IMA, WITTE Automotive a WITTE:digital.