Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

i2010

Platforma i2010

Doba trvání:
2006 – 2007
Koordinátor:
Česká vědecko-technická společnost pro informatizaci a informační technologie
Zkrácený název:
i2010
Název projektu:
Platforma i2010
Číslo projektu:
CZ.04.3.07/4.1.02.2/0353
Výzva:
Web:

O projektu

Projekt byl jednou z aktivit Evropské komise v rámci Evropského sociálního fondu (ESF). V rámci projektu byla připravena řada seminářů a vzdělávacích programů pro zájemce z cílových skupin, včetně jejich pražských organizací. Vzdělávací programy byly zaměřeny na využívání výsledků výzkumu a vývoje v praxi, včetně ochrany duševního vlastnictví a oceňování tržního potenciálu. Technické prostředky na podporu vzdělávacích programů připravily společnosti IMA s.r.o. a ČVUT. Prostřednictvím ČSVTS a Hospodářské komory hl. m. Prahy byly osloveny malé a střední podniky, kterým byly nabídnuty rozmanité služby poradenství, poskytování informací a vzdělávacích programů. Byla rozvíjena síť zájemců o oblast informatizace a informačních technologií (IIT). Projekt i2010 byl zaměřen na podporu konkurenceschopnosti pražských podnikatelských subjektů v oblasti informačních a komunikačních technologií a prosazování realizace programu i2010 EU.

Podobné grantové projekty

Spolehlivé vypínání pro průmyslové pohony.
Trusted lifetime in operation for a circular economy.
Akustická senzorová řešení integrovaná s digitálními technologiemi jako klíčové nástroje pro nové aplikace podporující společnost 5.0.
Umělá inteligence s využitím kvantově měřených informací pro distribuované systémy v reálném čase na okraji sítě.
Strategie a technologie pro jednotné a odolné kritické infrastruktury a životně důležité služby v Evropě zasažené pandemií.
Ochrana datových toků ve sdílených dopravních prostředcích.
Embedded storage elements on next MCU generation ready for AI on the edge.
Distribuované systémy umělé inteligence.