Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Systém IMA pro výdejní automaty prodává květiny

Systém IMA pro výdejní automaty prodává květiny

Ve spolupráci se společností GPE jsme spustili pilotní projekt pro Květomat v Ostravě.

 

Stále rozšiřujeme možnosti našeho systému A5 pro výdejní automaty. Žádná výzva pro nás není nezajímavá.

Systém umožňuje nejen výdej nárokovaných položek na zaměstnanecké karty nebo jejich dotovaný prodej, ale i – jako v případě Květomatu – běžný prodej platební kartou na základě objednávky.

Fotogalerie

Novinky v IMA

IMA úspěšně dokončila rozšíření identifikačního systému o mobilní identifikaci, tentokrát na významné České zemědělské univerzitě, kde je v provozu přes 1 400  čteček pro 22 tisíc studentů a zaměstnanců.

IMA tak pokračuje v dodávkách inovativních systémů do školství.

Revoluční přístup k bezpečnosti ve školách

Společnost IMA s hrdostí oznamuje oficiální spuštění svého nového produktu, Vrátnícheck. Tento spolehlivý přístupový systém je nejen inovativní, moderní a jednoduchý, ale hlavně přináší revoluční způsob zajištění bezpečnosti ve školách.

V tomto týdnu IMA organizuje schůzi k projektu DAIS. Z různých koutů Evropy se do Prahy sjelo více než 40 návštěvníků. Projekt DAIS se chýlí ke konci, a tak zde v Praze probíhají prezentace výsledků jednotlivých partnerů a příprava na závěrečnou obhajobu.

IMA dodala evidenční systém klíčů pro osobní asistenty. Současně se díky mobilní aplikaci může každý osobní asistent jednoduše podívat, zda má klíče nachystané na následující směnu.