Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Lunchdrive potravinové automaty

2023

Lunchdrive potravinové automaty

Integrace našeho systému A5 do automatů zjednodušila výdej jídel ve společnosti TE Connectivity Trutnov.
V tomto týdnu se rozjel výdej objednaných večeří v Lunchdrive přes potravinové automaty IMA s.r.o. Zaměstnanci tak jednoduše přes svůj identifikátor vyzvedávají jídlo kdykoliv během večerní směny až do rána druhého dne. Automat jídlo vydá, informace se propíše do Lunchdrive.cz Rychlá spolupráce i napojení, pár poslaných dotazů na API a fungujeme. Úprava specifických etiket pro označení jídel do automatů už byla na celém procesu už jen chuťovka. Vytvořeno pro Pratr a.s., využíváno v TE Connectivity Trutnov. Bylo nám ctí propojit se, zpříjemnit fungování, ušetřit čas i náklady všem zúčastněným stranám.
Tomáš Hnilica
Lunchdrive Founder & CEO

Naše chytrá řešení vytváříme s ohledem na snadnou integraci. Proto se těšíme na každou novou spolupráci a nové možnosti, které našim klientům přináší.

Již tak početná rodina partnerů našich prodejních systémů se v posledních dnech rozrostla o dalšího člena – společnost Lunchdrive.cz – dodavatele softwaru pro komplexní řízení stravování ve firmách.

Společně jsme schopni vydat oběd objednaný zaměstnancem v kteroukoli denní dobu pomocí automatu na pracovišti a nejen to.

Další případové studie

Sofistikovaný přístupový systém v bytovém komplexu Hammarby ve Stockholmu
IMA vyvinula speciální dálkový ovladač pro řízení robotického široko-spektrálního 3D skeneru pro lékařské použití.
Panelový dům na pražském sídlišti byl vybaven čtečkami RSW.04-PB z toho šesti v antivandal úpravě u jižních vstupních dveří, u šesti severních vstupních dveří byly čtečky zabudovány do zvonkových tabel a 6 standardních čteček umožnuje vstup do kočárkáren. 144 spokojených bytových jednotek využívá pro vstup do objektu 700 RFID čipů a neomezený počet mobilních klíčů.
Čtečky MobileAccess v pobočkách mBank v Česku, Polsku a na Slovensku
Sjednocení docházkové agendy a kontroly přístupů do provozních prostor. Hlavním záměrem bylo zajistit jednotnou technologii pro stávajících 23 poboček v regionu střední Evropy s možností kontroly v reálném čase a řízení z jednoho místa.
Chytré řešení identifikace v apartmánovém domě v Praze spravované mobilem

Poradíme vám s vaším projektem