Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Bytový komplex Hammarby ve Stockholmu

Bytový komplex Hammarby ve Stockholmu

Sofistikovaný přístupový systém v bytovém komplexu Hammarby ve Stockholmu
Systém IMAporter prokázal svou schopnost účinně zabezpečit bytové domy a zároveň dodržel požadavek na snadné a pohodlné otevírání dveří. Kromě otevírání pomocí identifikačních klíčenek a karet městské hromadné dopravy jsme navíc připraveni pro používání také mobilních telefonů s NFC nebo Bluetooth Low Energy.
Charlie Sjömark
správce budovy

Naším úkolem bylo dodat řešení pro správu přístupu až 90 dveří a několika garážových vjezdů v celkem 10 domech. Přístupový systém IMAporter Basci jsme integrovali s domovními telefony a zvonkovými tably. Vše bylo propojeno do jedné páteřní sítě s centrální správou přes internet.

Obyvatelé těchto domů pro vstup používají kromě klasických identifikačních klíčenek a karet městské hromadné dopravy i své mobilní telefony s využitím technologií NFC a Bluetooth.

Další případové studie

Integrace našeho systému A5 do automatů zjednodušila výdej jídel ve společnosti TE Connectivity Trutnov.
IMA vyvinula speciální dálkový ovladač pro řízení robotického široko-spektrálního 3D skeneru pro lékařské použití.
Panelový dům na pražském sídlišti byl vybaven čtečkami RSW.04-PB z toho šesti v antivandal úpravě u jižních vstupních dveří, u šesti severních vstupních dveří byly čtečky zabudovány do zvonkových tabel a 6 standardních čteček umožnuje vstup do kočárkáren. 144 spokojených bytových jednotek využívá pro vstup do objektu 700 RFID čipů a neomezený počet mobilních klíčů.
Čtečky MobileAccess v pobočkách mBank v Česku, Polsku a na Slovensku
Sjednocení docházkové agendy a kontroly přístupů do provozních prostor. Hlavním záměrem bylo zajistit jednotnou technologii pro stávajících 23 poboček v regionu střední Evropy s možností kontroly v reálném čase a řízení z jednoho místa.
Chytré řešení identifikace v apartmánovém domě v Praze spravované mobilem

Poradíme vám s vaším projektem