Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

PSPEV

Pražská síť podpory elektronického vzdělávání

Doba trvání:
2006 – 2008
Koordinátor:
IMA s.r.o. – Česká republika
Zkrácený název:
PSPEV
Název projektu:
Pražská síť podpory elektronického vzdělávání
Číslo projektu:
CZ.04.3.07/3.2.01.3/3351
Výzva:
Web:

O projektu

Společnost IMA v létech 2006 – 2008 realizovala projekt „Pražská síť podpory elektronického vzdělávání“, který byl řešený v rámci operačního programu „Jednotný programový dokument pro Cíl 3 regionu hl. m. Praha. Projekt byl spolufinancován Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem České republiky a rozpočtem hl. m. Prahy. Hlavním cílem projektu bylo vytváření a rozvoj systému kvalitního uznávaného a uplatnitelného dalšího profesního vzdělávání, které poskytují Podnikatelská akademie Hospodářské komory hl. m. Prahy a Český svaz vědeckotechnických společností v Praze.

Projekt podpořil šíření nejnovějších informací k cílovým skupinám využíváním kombinovaného vzdělávání s využitím elektronického vzdělávání (e-Learning). V průběhu projektu byla vytvořena infrastruktura pro rozvoj elektronické formy dalšího vzdělávání podle specifických potřeb MSP v hl. m. Praze. Účelným propojením kapacit a kompetencí členů konsorcia bude vytvořen systém, který bude schopen produkovat a v praxi využívat kvalitní e-Learningové vzdělávací programy s celkem 14 moduly.

Součástí projektu jsou rovněž informační, poradenské, marketingové a networkingové aktivity. Byla zmapována nabídka, poptávka a využívání e-Learningu v ČR, připraven přehled zdrojů elektronických vzdělávacích programů a navržen a prověřen systém účasti různých subjektů na tvorbě a výměně obsahu programu e-Learning.

Podobné grantové projekty

Spolehlivé vypínání pro průmyslové pohony.
Trusted lifetime in operation for a circular economy.
Akustická senzorová řešení integrovaná s digitálními technologiemi jako klíčové nástroje pro nové aplikace podporující společnost 5.0.
Umělá inteligence s využitím kvantově měřených informací pro distribuované systémy v reálném čase na okraji sítě.
Strategie a technologie pro jednotné a odolné kritické infrastruktury a životně důležité služby v Evropě zasažené pandemií.
Ochrana datových toků ve sdílených dopravních prostředcích.
Embedded storage elements on next MCU generation ready for AI on the edge.
Distribuované systémy umělé inteligence.