Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
LEGIC CONNECT22

LEGIC CONNECT22

LEGIC pořádal v Zurrichu každoroční konferenci Connect 22 pro své partnery. IMA, jako dlouholetý partner LEGIC, měla na této tradiční akci své zastoupení.

Na stánku IMA byla prezentována možnost propojení přístupového systému s naší univerzální čtečkou RSW.05 a systému Bluetooth lokalizace, která využívá úhel dopadu signálu a pracuje s přesností až 10 cm.
Na příkladu Bluetooth tagu ve tvaru tenké karty s integrovaným RFID čipem jsme ukázali možnost spolupráce obou systémů při využití jednoho identifikačního média.

Více než 20 partnerů mělo na konferenci svůj vystavovatelský stánek a na pódiu se vystřídalo více než 10 řečníků, kteří odprezentovali své zajímavé technologie a projekty. IMA si tak z Connect 22 odnesla také nové nápady a inspiraci pro další vývoj.

Tento ročník byl speciální, protože LEGIC letos oslavil, stejně jako IMA, 30 let své existence. To se samozřejmě odrazilo na slavnostním rázu celé akce.

Gratulujeme a těšíme se na další ročník Connect 23.

Novinky v IMA

Ve spolupráci se společností GPE jsme spustili pilotní projekt pro Květomat v Ostravě.

 

IMA dodala evidenční systém klíčů pro osobní asistenty. Současně se díky mobilní aplikaci může každý osobní asistent jednoduše podívat, zda má klíče nachystané na následující směnu.

Ve dnech 19. – 21. března se bude IMA opět účastnit veletrhu AMPER 2024.

Vážení obchodní přátelé,

děkujeme za spolupráci v letošním roce.

Přejeme Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

 

Těšíme se na setkání s Vámi i v roce 2024