Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
IMA ÚSPĚŠNĚ OBHÁJILA PROJEKT AI4DI

IMA ÚSPĚŠNĚ OBHÁJILA PROJEKT AI4DI

V pondělí 5. června 2023 se v Brně proběhlo úspěšně závěrečné oponentní řízení projektu AI4DI.

Českou republiku zastupovala společnost IMA a Vysoké učení technické v Brně, čeští partneři byli 2 z celkem 40 evropských členů konsorcia, zahrnujících společností Infineon, Audi, TTTech a mnoha dalších významných evropských hráčů.

Společnost IMA, která se v rámci projektu zaměřila na výzkum a vývoj řešení umělé inteligence pro lokalizaci objektů, zastupovali Michal Kašpárek a Jiří Bárta.

Pro více informací o projektu navštivte jeho oficiální stránky: https://ai4di.eu/

Novinky v IMA

IMA úspěšně dokončila rozšíření identifikačního systému o mobilní identifikaci, tentokrát na významné České zemědělské univerzitě, kde je v provozu přes 1 400  čteček pro 22 tisíc studentů a zaměstnanců.

IMA tak pokračuje v dodávkách inovativních systémů do školství.

Revoluční přístup k bezpečnosti ve školách

Společnost IMA s hrdostí oznamuje oficiální spuštění svého nového produktu, Vrátnícheck. Tento spolehlivý přístupový systém je nejen inovativní, moderní a jednoduchý, ale hlavně přináší revoluční způsob zajištění bezpečnosti ve školách.

V tomto týdnu IMA organizuje schůzi k projektu DAIS. Z různých koutů Evropy se do Prahy sjelo více než 40 návštěvníků. Projekt DAIS se chýlí ke konci, a tak zde v Praze probíhají prezentace výsledků jednotlivých partnerů a příprava na závěrečnou obhajobu.

Ve spolupráci se společností GPE jsme spustili pilotní projekt pro Květomat v Ostravě.