Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

VyBeKo

Vývoj HW a SW pro vysokorychlostní bezdrátovou komunikaci v automobilu

Doba trvání:
06/2018 – 03/2021
Koordinátor:
Institut Mikroelektronických Aplikací s.r.o.
Zkrácený název:
VyBeKo
Název projektu:
Vývoj HW a SW pro vysokorychlostní bezdrátovou komunikaci v automobilu
Číslo projektu:
FV30134
Výzva:
FV – TRIO
Web:

O projektu

Cílem projektu VyBeKo je rozšířit a aktualizovat schopnosti a rozhraní automotive řídicí a komunikační jednotky vyvinutou firmou IMA. Konkrétně se jedná o vývoj periferní desky jednotky BBCU, která poskytuje rozhraní s komunikačními sítěmi uvnitř i vně vozidla a současně zajišťuje napájení základní desky i v nestabilním či poškozeném prostředí.

Navrhované rozhraní periferní desky (dále jen PB) zahrnuje zejména vysokorychlostní 3G/LTE komunikaci, satelitní navigaci, CAN, napájení i BroadR-Reach Automotive Ethernet, který se s vysokou pravděpodobností stane standardem pro následující generaci semi autonomních a plně autonomních automobilů.

IMA s.r.o. v rámci svých vývojových aktivit a spolupráce se zahraničními technologickými partnery kontinuálně rozšiřuje svoje produktové portfolio mimo svoje tradiční technologické platformy (identifikační, přístupové a bezpečnostní systémy). Předkládaný projektový záměr spadá do rozvíjeného firemního segmentu pro automotive a navazuje na předchozí vývojové aktivity IMA v rámci úspěšně dokončených vývojových projektů E3Car (7H09006) a IDEAS (7H12003).

Další účastník: Technická univerzita v Liberci

Podobné grantové projekty

Spolehlivé vypínání pro průmyslové pohony.
Trusted lifetime in operation for a circular economy.
Akustická senzorová řešení integrovaná s digitálními technologiemi jako klíčové nástroje pro nové aplikace podporující společnost 5.0.
Umělá inteligence s využitím kvantově měřených informací pro distribuované systémy v reálném čase na okraji sítě.
Strategie a technologie pro jednotné a odolné kritické infrastruktury a životně důležité služby v Evropě zasažené pandemií.
Ochrana datových toků ve sdílených dopravních prostředcích.
Embedded storage elements on next MCU generation ready for AI on the edge.
Distribuované systémy umělé inteligence.