Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

In3DGuide

Integral Indoor 3D Guidance and Access-Control System

Doba trvání:
01/2012 – 09/2013
Koordinátor:
Zkrácený název:
In3DGuide
Název projektu:
Integral Indoor 3D Guidance and Access-Control System
Číslo projektu:
!6429, 7D12001 – CZ
Výzva:
Web:

O projektu

IMA se od začátku roku 2012 podílí na řešení projektu In3DGuide – Integral Indoor 3D Guidance and Access-Control System. Projekt spolufinancuje MŠMT v rámci programu EUROSTARS.

Hlavním cílem projektu je vývoj produktu – „Naváděcího systému využívajícího 3D rozšířenou realitu (AR) v mobilních zařízeních“, který bude navigovat osoby ve vnitřních prostorách. Tento systém bude určen pro využití ve velkých veřejných prostorách a zařízeních, jako jsou např. velké kancelářské budovy, obchodní centra, letiště, nádraží, musea a další veřejné prostory, které nejsou návštěvníkům běžně známé, a kde se z různých důvodů potřebují orientovat – např. kancelář, auto na parkovišti, nástupiště, vystavený exponát apod.

Tento systém buď může působit jako naváděcí systém usnadňující návštěvníkovi pohyb v určitém prostoru, ve spojení se systémem řízení přístupů však může sloužit také jako spolehlivá ochrana požadovaných prostor.

Podobné grantové projekty

Spolehlivé vypínání pro průmyslové pohony.
Trusted lifetime in operation for a circular economy.
Akustická senzorová řešení integrovaná s digitálními technologiemi jako klíčové nástroje pro nové aplikace podporující společnost 5.0.
Umělá inteligence s využitím kvantově měřených informací pro distribuované systémy v reálném čase na okraji sítě.
Strategie a technologie pro jednotné a odolné kritické infrastruktury a životně důležité služby v Evropě zasažené pandemií.
Ochrana datových toků ve sdílených dopravních prostředcích.
Embedded storage elements on next MCU generation ready for AI on the edge.
Distribuované systémy umělé inteligence.