Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

AFarCloud

Aggregate Farming in the Cloud

Doba trvání:
09/2018 – 08/2021
Koordinátor:
UPM, Madrid, Španělsko
Zkrácený název:
AFarCloud
Název projektu:
Aggregate Farming in the Cloud
Číslo projektu:
783221
Výzva:
H2020-ECSEL-2017-2-RIA-two-stage
Web:

O projektu

Hlavním cílem projektu AFarCloud je vyvinout a demonstrovat nové robotické technologie a mechatronické systémy integrované do inteligentních systémů CPS, které dokáží spolupracovat v reálných scénářích v zemědělských systémech tak, aby poskytovaly společný rámec pro vývoj souvisejících aplikací.

Služby a technologie vyvinuté v rámci projektu AFarCloud povedou v zemědělské produkci k efektivnějšímu využívání zdrojů a šetrnosti životního prostředí, např. k zvýšení efektivity, produktivity, zdraví zvířat, kvality potravin a snížení nákladů na zemědělskou práci.

IMA se v projektu AFarCloud zaměří na inteligentní a bezpečnou identifikaci, na správu identit, integraci systémů a implementaci sítě senzorů pro IoT.

Cílem IMA je vyvinout prototyp energeticky úsporného a spolehlivého sběru dat v reálném čase a jejich bezpečný přenos k centrálnímu vyhodnocení s využitím LPWAN – širokopásmové sítě s nízkou spotřebou energie a nízkou přenosovou rychlostí.

Fotogalerie

Podobné grantové projekty

Spolehlivé vypínání pro průmyslové pohony.
Trusted lifetime in operation for a circular economy.
Akustická senzorová řešení integrovaná s digitálními technologiemi jako klíčové nástroje pro nové aplikace podporující společnost 5.0.
Umělá inteligence s využitím kvantově měřených informací pro distribuované systémy v reálném čase na okraji sítě.
Strategie a technologie pro jednotné a odolné kritické infrastruktury a životně důležité služby v Evropě zasažené pandemií.
Ochrana datových toků ve sdílených dopravních prostředcích.
Embedded storage elements on next MCU generation ready for AI on the edge.
Distribuované systémy umělé inteligence.