Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ POBOČKY „ANDĚL PARK“

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ POBOČKY „ANDĚL PARK“

V úterý 25. července byla slavnostně otevřena nová pobočka „Anděl Park“ v Praze na Smíchově. Kancelářské a vývojové prostory budou sdílet společně IMA, WITTE Automotive a WITTE:digital.

Od podepsání smlouvy o pronájmu neuplynul ani půlrok, realizace stavebních úprav prostor proběhla skvěle a už se nastěhovaly vývojové týmy Jiřího Havlíka z IMA, Radka Dučky z WITTE Automotive i Miroslava Ryzka z WITTE:digital. Brzy se zaplní i místa určená obchodnímu oddělení IMA.

Bylo nám ctí přivítat na slavnostním zahájení zástupce WITTE Automotive – Patricka Schlossera (vedoucího oddělení systémového inženýrství), Thomase Termina (odpovědného za kybernetickou bezpečnost) a Philipa Breitenfelda (odpovědného za kvalitu) a samozřejmě Lukase Aldingera – oficiálního „stavitele mostů“ mezi IMA a WITTE.

Po krátkých projevech jednatelů IMA Tomáše Jindry a Karla Kalivody, následovala prohlídka. Návštěvníci měli možnost prohlédnout si nové prostory a vychutnat si přátelské setkání s občerstvením.Nová společná pobočka „Anděl Park“ představuje významný krok pro všechny zúčastněné společnosti a zároveň posiluje spolupráci pražských týmů. Tyto nové formy spolupráce a inovativní pracovní prostředí slibují vzájemný růst a úspěch v oblasti předvývoje a vývoje nejen v oblasti automotive, ale i identifikace a telematiky.

Fotogalerie

Novinky v IMA

Ve spolupráci se společností GPE jsme spustili pilotní projekt pro Květomat v Ostravě.

 

IMA dodala evidenční systém klíčů pro osobní asistenty. Současně se díky mobilní aplikaci může každý osobní asistent jednoduše podívat, zda má klíče nachystané na následující směnu.

Ve dnech 19. – 21. března se bude IMA opět účastnit veletrhu AMPER 2024.

Vážení obchodní přátelé,

děkujeme za spolupráci v letošním roce.

Přejeme Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

 

Těšíme se na setkání s Vámi i v roce 2024