Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
PROJEKT NEWCONTROL HODNOTÍ TŘETÍ ROK SVÉ ČINNOSTI

PROJEKT NEWCONTROL HODNOTÍ TŘETÍ ROK SVÉ ČINNOSTI

V Bruselu probíhá zasedání shrnující projektové výsledky za uplynulé tři roky projektu NewControl. IMA podporuje činnosti směřující k dokončení a úspěšné integraci vyvinutých technologií.

Projekt NewControl je podporován ESCEL JU ve spolupráci s rámcovým programem Evropské unie Horizon2020. Více než 40 partnerů vytváří komponenty a technologické balíčky pro autonomní mobilitu příští generace a IMA se jako součást konsorcia zaměřuje na bezpečné, zabezpečené a spolehlivé komponenty přístupových systémů do vozidel. Projekt NewControl by měl skončit v březnu 2023.

Novinky v IMA

IMA úspěšně dokončila rozšíření identifikačního systému o mobilní identifikaci, tentokrát na významné České zemědělské univerzitě, kde je v provozu přes 1 400  čteček pro 22 tisíc studentů a zaměstnanců.

IMA tak pokračuje v dodávkách inovativních systémů do školství.

Revoluční přístup k bezpečnosti ve školách

Společnost IMA s hrdostí oznamuje oficiální spuštění svého nového produktu, Vrátnícheck. Tento spolehlivý přístupový systém je nejen inovativní, moderní a jednoduchý, ale hlavně přináší revoluční způsob zajištění bezpečnosti ve školách.

V tomto týdnu IMA organizuje schůzi k projektu DAIS. Z různých koutů Evropy se do Prahy sjelo více než 40 návštěvníků. Projekt DAIS se chýlí ke konci, a tak zde v Praze probíhají prezentace výsledků jednotlivých partnerů a příprava na závěrečnou obhajobu.

Ve spolupráci se společností GPE jsme spustili pilotní projekt pro Květomat v Ostravě.