Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
IMA ÚSPĚŠNĚ OBHÁJILA ÚSPĚŠNĚ PROJEKT SECREDAS

IMA ÚSPĚŠNĚ OBHÁJILA ÚSPĚŠNĚ PROJEKT SECREDAS

V návaznosti na výsledek závěrečného hodnocení projektu SECREDAS obdržený od Evropské komise, IMA společně s VUT v Brně uspořádala ve svých prostorech dne 12. 4. 2022 závěrečné oponentní řízení projektu SECREDAS za účasti zástupce MŠMT ČR.

Oponenti projektu i oponentní rada vyzdvihli především komplexnost projektu v doménách bezpečnosti provozu, bezpečnosti a soukromí uživatelských dat v systémech autonomního řízení na silnici i na železnici; zajímavou spolupráci silných evropských hráčů v širokém mezinárodním konsorciu; a v neposlední řadě i inovativnost řešení Pokročilého přístupu k vozidlu, které v rámci projektu vyvinula IMA v úzké spolupráci s VUT V Brně.

IMA tímto děkuje oponentům, oponentní radě i zástupci MŠMT ČR za účast na ZOŘ.

Fotogalerie

Novinky v IMA

V tomto týdnu IMA organizuje schůzi k projektu DAIS. Z různých koutů Evropy se do Prahy sjelo více než 40 návštěvníků. Projekt DAIS se chýlí ke konci, a tak zde v Praze probíhají prezentace výsledků jednotlivých partnerů a příprava na závěrečnou obhajobu.

Ve spolupráci se společností GPE jsme spustili pilotní projekt pro Květomat v Ostravě.

 

IMA dodala evidenční systém klíčů pro osobní asistenty. Současně se díky mobilní aplikaci může každý osobní asistent jednoduše podívat, zda má klíče nachystané na následující směnu.

Ve dnech 19. – 21. března se bude IMA opět účastnit veletrhu AMPER 2024.