Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
GRAFIKA ROKU 2022

GRAFIKA ROKU 2022

IMA je, jako každoročně, i letos partnerem soutěže Grafika roku v kategorii studentská práce – malý formát.

Při zahájení výstavy v Betlémské kapli předala vítězce cenu paní Ing. Gabriela Kalivodová, ekonomická ředitelka IMA.
Vítězné dílo „Špekáček“ studentky Fakulty umění a designu UJEP z Ústí nad Labem, Nikoly Iljučokové ocenila porota především pro kompozici a osvěžující humor, oceněn byl i zajímavý technický přístup, současná i historizující konotace.
Největší výstavu současného umění Grafika roku 2022 a Cena Vladimíra Boudníka můžete navštívit v České Galerii Moderního Umění na Betlémském náměstí v Praze od 6.4. – 5.5. 2023.

Novinky v IMA

IMA úspěšně dokončila rozšíření identifikačního systému o mobilní identifikaci, tentokrát na významné České zemědělské univerzitě, kde je v provozu přes 1 400  čteček pro 22 tisíc studentů a zaměstnanců.

IMA tak pokračuje v dodávkách inovativních systémů do školství.

Revoluční přístup k bezpečnosti ve školách

Společnost IMA s hrdostí oznamuje oficiální spuštění svého nového produktu, Vrátnícheck. Tento spolehlivý přístupový systém je nejen inovativní, moderní a jednoduchý, ale hlavně přináší revoluční způsob zajištění bezpečnosti ve školách.

V tomto týdnu IMA organizuje schůzi k projektu DAIS. Z různých koutů Evropy se do Prahy sjelo více než 40 návštěvníků. Projekt DAIS se chýlí ke konci, a tak zde v Praze probíhají prezentace výsledků jednotlivých partnerů a příprava na závěrečnou obhajobu.

Ve spolupráci se společností GPE jsme spustili pilotní projekt pro Květomat v Ostravě.