Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
IMA JE HRDÝM PARTNEREM KONFERENCE PESW 2023

IMA JE HRDÝM PARTNEREM KONFERENCE PESW 2023

IMA je hrdým partnerem již 11. ročníku mezinárodního výzkumného setkání Prague Embedded Systems Workshop (PESW 2023) pořádané FIT ČVUT.

Jak říká Prof. Ing. Hana Kubátová, CSc., vedoucí Katedry číslicového návrhu: „PESW je jedinečný prostor k vzájemné výměně zkušeností, názorů i možností spolupráce mezi studenty, učiteli, univerzitami i průmyslem v mezinárodním měřítku.“
IMA nejen že podpořila vlastní konání akce a její zástupci shlédli několik přednášek, ale zakladatel společnosti Tomáš Trpišovský přednesl také příspěvek o Systémech řízení přístupu na základě rizik (RiBAC), v pátečním bloku přednášek.

Účastníci této mezinárodní akce tak měli příležitost seznámit se s projektem Sunrise, v rámci kterého IMA vede vývoj nástroje pro kontrolu řízení přístupu (RiBAC).

Více o konferenci naleznete na jejích oficiálních stránkách https://pesw.fit.cvut.cz/2023/

Fotogalerie

Novinky v IMA

IMA úspěšně dokončila rozšíření identifikačního systému o mobilní identifikaci, tentokrát na významné České zemědělské univerzitě, kde je v provozu přes 1 400  čteček pro 22 tisíc studentů a zaměstnanců.

IMA tak pokračuje v dodávkách inovativních systémů do školství.

Revoluční přístup k bezpečnosti ve školách

Společnost IMA s hrdostí oznamuje oficiální spuštění svého nového produktu, Vrátnícheck. Tento spolehlivý přístupový systém je nejen inovativní, moderní a jednoduchý, ale hlavně přináší revoluční způsob zajištění bezpečnosti ve školách.

V tomto týdnu IMA organizuje schůzi k projektu DAIS. Z různých koutů Evropy se do Prahy sjelo více než 40 návštěvníků. Projekt DAIS se chýlí ke konci, a tak zde v Praze probíhají prezentace výsledků jednotlivých partnerů a příprava na závěrečnou obhajobu.

Ve spolupráci se společností GPE jsme spustili pilotní projekt pro Květomat v Ostravě.